Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

????Shitet super apartament 2+1

Postuar nga Amarildo ne 12/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 78 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 93 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

????Listim i ri!!

????Shitet super apartament 2+1 dhe 1 Grarazh (zone me kerkese te larte per blerje)

????Ndodhet perball Katedrales Sarreq, Shkoder

???? sip 93m2

???? 2 dhome gjumi
???? 1 kuzhine
???? 1 sallon
???? 2 wc

???? 1 Garazh sip 22m2

???? cmimi 78.000€

????Fiksoni takim tani!

???? Kontakto Agjent Shitjesh
Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp.

????Agjensia e Sherbimeve Extra.

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 44
Vizita e fundit : 18/11 Ora 17:51
Nr i njoftimit : 14367
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK