Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

- MET TIRANA BUILDING

Postuar nga Amarildo ne 25/02/20

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 1 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

????MET Invest - MET TIRANA BUILDING - Rezidence Banimi dhe Sherbimesh tek Bulevardi Zhan D'ark 1001, Tirane ????Siperfaqja bruto e nennjesise 4 368 m²
????Siperfaqja e zones ne zhvillim(prone private) 4 100 m²
Intensiteti i ndertimit 4,2
????Siperfaqja e katit perdhe 1 510 m² (37%)
Projeksioni i struktures 1 850 m² (45%)
????Siperfaqja e ndertimit 18 346 m²
????Siperfaqja e rrugeve 403 m²
????Siperfaqja rekreative 655 m²
????Siperfaqja e shesheve/trotuare dhe hapesira kalimi 1 860 m²
Lartesia maksimale e ndertesave 13 kat
Popullsia e propozuar 262 banore
Numri i vendparkimeve 228 poste

ℹ️Per Infro
????Kontakt Extra Realty ®️
????Administrator : Amarildo Sterkaj
☎️+355 69 288 33 98
???? Rruga e Durrësit , 50m nga Zogu i zi , Tirane

#extrarealty #amarildosterkaj #tirane #agjensiaextra #realestate #realtorlife #sale #buy #rent #newbuilding

Kontakto njoftuesin

Amarildo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 31
Vizita e fundit : 04/04 Ora 03:29
Nr i njoftimit : 15170
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK