Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje, tek teat...

Postuar nga Rino Nika ne 05/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 46 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 77 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, ka: -një sallon

-një dhomë gjumi

-një banjo

-një ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruat me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

????ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 09/12 Ora 20:26
Nr i njoftimit : 14505
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK