Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 27/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Rus me sipërfaqe 65 m². Apartamenti ndodhet në katin e tretë të pallatit dhe ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shitet pjesërisht i mobiluar dhe zotëron dokumentacion të rregullt.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 128
Vizita e fundit : 17/03 Ora 02:39
Nr i njoftimit : 12619
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK