Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje në Zdral...

Postuar nga Rino Nika ne 23/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 40 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 85 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në katin e parë të banimit.
Apartamenti ndodhet në Zdrale, në rrugën “Isuf Sokoli”.
Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 20
Vizita e fundit : 08/07 Ora 18:09
Nr i njoftimit : 12586
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK