Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje pranë Ki...

Postuar nga Rino Nika ne 12/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 48 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Apartamenti ndodhet në katin e VIII, dhe ofron: -sallon+kuzhinë

-një dhomë gjumi

-një banjo

-ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruar në parket.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 600 €/m² + 6000 € i mobiluar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 12/11 Ora 02:01
Nr i njoftimit : 14372
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK