Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje te Bexhis...

Postuar nga Rino Nika ne 13/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 57 200,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 104 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”.

Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m².

Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz.

Shitet i mobiluar ose jo. (ka mobilie të reja dhe të papërdorura).

Apartamenti është i shtruar me parket, ka dritare duralumini dopio-xham, banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura, ka dy kondicionerë.

Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe shumë të përshtatshme për familjarë dhe ofron një pamje të mrekullueshme të liqenit dhe malit të Taraboshit.

????ÇMIMI: 57'200 €

????ÇMIMI I MOBILUAR: 60'000 €

------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 33
Vizita e fundit : 06/12 Ora 21:05
Nr i njoftimit : 14518
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK