Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje tek Ura D...

Postuar nga Rino Nika ne 19/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 40 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 59 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg.

Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- dritaret janë duralumini të pajisura me grila

- ka dyer druri

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ka kondicioner në sallon.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

ÇMIMI: 40'000 € i arreduar

ÇMIMI: 38'000 € i pa arreduar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 68
Vizita e fundit : 17/02 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 14548
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK