Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 në shitje tek ish-5...

Postuar nga Rino Nika ne 06/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 34 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 68 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës.

✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: – një dhomë gjumi

– sallon + kuzhinë

– korridor

– një banjo të kompletuar

– ballkon

✔Cilësi të apartamentit: – Dhomat janë të shtruara me pllakë.

– Dritaret janë dopioxham të pajisura me grila të jashtme

– Hidrosanitaret janë mjaft cilësore.

– Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, në një zonë të qetë dhe të zhvilluar kohët e fundit.

– Pranë saj ofrohen dyqane të ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furrë buke, pastiçeri, farmaci etj.

????ÇMIMI: 34’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 06/12 Ora 21:05
Nr i njoftimit : 14509
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK