Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje tek Ura ...

Postuar nga Rino Nika ne 21/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 37 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 62 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive, pranë shkollës "Ndoc Mazi".

Apartamenti gëzon sipërfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: - salloni

- një dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - i shtruar në pllakë

- ka dritare duralumini

- pallati ka ashensor

- ofron gjithashtu mundësi parkingu.

????ÇMIMI: 37'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 60
Vizita e fundit : 17/02 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 14557
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK