Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 1+1 për shitje tek ish-...

Postuar nga Rino Nika ne 06/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 51 240,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 85 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VII të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga: – 1 dhomë gjumi

– sallon + kuzhinë

– koridor

– banjo

– ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

– Dhomat janë të shtruara me pllakë

– Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

– Hidrosanitare janë të markave cilësore

– Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

????ÇMIMI: 51’240 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 10/12 Ora 17:54
Nr i njoftimit : 14511
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK