Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje, Rus

Postuar nga Rino Nika ne 02/08/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.

????ÇMIMI: 5’000’000 lekë të reja

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 43
Vizita e fundit : 12/12 Ora 17:58
Nr i njoftimit : 14497
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK