Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje, në Rus

Postuar nga Rino Nika ne 19/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 27 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 54 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus. Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 54 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Ka një dhomë gjumi matrimoniale dhe një dhomë tjetër për fëmijë me dritare të vogël. Është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

????ÇMIMI: 27’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 78
Vizita e fundit : 19/02 Ora 20:02
Nr i njoftimit : 14547
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK