Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje, pranë t...

Postuar nga Rino Nika ne 31/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 64 800,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 108 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m², tek Teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e II banim, ka: -një sallon

-dy dhoma gjumi

-dy banjo (njëra banjo ndodhet në dhomën matrimonial)

-një ballkon

Apartamenti është i gjithë i shtruar me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

????ÇMIMI: 600 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 34
Vizita e fundit : 13/12 Ora 14:29
Nr i njoftimit : 14473
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK