Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje, pranë t...

Postuar nga Rino Nika ne 24/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 75 520,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 118 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në kat të katërt të banimit.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

????ÇMIMI: 640 €/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 68
Vizita e fundit : 17/02 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 14572
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK