Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në Dërg...

Postuar nga Rino Nika ne 29/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 40 720,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 63 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 63 m² dhe ka këto cilësi:

- Salloni dhe kuzhina janë krejtësisht të kompletuara dhe të mobiluara me të gjitha kushtet

- Dhomat e gjumit janë pjesërisht te kompletuara, njëra është e pajisur me një shtrat matrimonial

- Banjo të bollshme dhe të kompletuar

- Ballkon të bollshëm

- Është i rikonstruktuar krejtësisht vitet e fundit

- Ka një ndarje perfekte të dhomave

- Ndriçohet nga drita natyrale gjatë ditës në të gjitha dhomat

????ÇMIMI: 5’000’000 lekë të reja

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 54
Vizita e fundit : 11/12 Ora 04:20
Nr i njoftimit : 14281
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK