Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në shesh...

Postuar nga Rino Nika ne 02/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 68 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 106 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qemal Draçini”. Apartamenti përbëhet: nga një sallon, një kuzhinë ,dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë.

Pallati ka ashensor, ndodhet në qendër të qytetit e cila të jep mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, pediatër, bar- restorant etj.

???? ÇMIMI: 68’600€ * I DISKUTUESHËM*

——————————–

▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 39
Vizita e fundit : 07/12 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 14290
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK