Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje pranë sh...

Postuar nga Rino Nika ne 17/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 58 800,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 98 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98 m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko Kadia”.

✅Apartamenti është i pozicionuar në katin e III të ndërtesës dhe përbëhet nga:

-dy dhoma gjumi

-sallon + aneks

-ballkon

-koridor i bollshëm

-banjo (me dush)

-depo e vogël

✔Cilësi të apartamentit:

– Dyshemeja është e shtruar me pllakë

– Ka dyer druri dhe dritaret kanë grilë të jashtme.

– Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner

– Apartamenti është në gjendje tepër të mirë dhe i mobiluar në mënyrë

moderne.

????ÇMIMI: 58’800 € (e mobiluar)

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 62
Vizita e fundit : 17/02 Ora 22:47
Nr i njoftimit : 14544
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK