Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje te Shtëp...

Postuar nga Rino Nika ne 13/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 49 790,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 76 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit.

Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndodhet në katin e dytë të banimit.

Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Apartamenti është i ri.

????ÇMIMI: 49’790 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 35
Vizita e fundit : 11/12 Ora 05:34
Nr i njoftimit : 14519
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK