Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje te Shtëp...

Postuar nga Rino Nika ne 23/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 64 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 98 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në katin e tretë të banimit në Sarreq, te Shtëpia e Pionierit.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 98.75 m² (përfshirë sipërfaqet e përbashkëta).

Është i shtruar plotësisht me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

????ÇMIMI: 64’000 €

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 63
Vizita e fundit : 28/01 Ora 16:36
Nr i njoftimit : 14567
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK