Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje te lagjja...

Postuar nga Rino Nika ne 04/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 36 450,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në lagjen “Manush Alimani”.
Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 70 m².
Ka dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhinë si dhe një banjo.
Apartamenti shitet bosh, pa orenditë.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 143
Vizita e fundit : 17/03 Ora 17:38
Nr i njoftimit : 12671
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK