Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje te pallat...

Postuar nga Rino Nika ne 29/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 39 600,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 65 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 147
Vizita e fundit : 19/03 Ora 15:12
Nr i njoftimit : 12644
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK