Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje tek ish-5...

Postuar nga Rino Nika ne 06/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 47 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 86 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:

- 2 dhoma gjumi

- sallon + kuzhinë

- koridor

- banjo

- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

- Dhomat janë të shtruara me pllakë

- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

- Hidrosanitare janë të markave cilësore

- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

????ÇMIMI: 47’300 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 46
Vizita e fundit : 11/12 Ora 04:47
Nr i njoftimit : 14510
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK