Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje në Rus.

Postuar nga Rino Nika ne 05/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 33 030,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 71 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.
Përbëhet nga: – salloni
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkoni
Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë
– salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner
– njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.
Apartamenti shitet i mobiluar.

????ÇMIMI: 40 milion lekë
——————————–————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 40
Vizita e fundit : 11/12 Ora 03:03
Nr i njoftimit : 14503
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK