Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje në Sarr...

Postuar nga Rino Nika ne 17/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 45 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 70 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– dritare duralumini

– ka kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

????ÇMIMI: 55 milion lekë

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 55
Vizita e fundit : 19/02 Ora 20:02
Nr i njoftimit : 14542
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK