Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 për shitje tek Spit...

Postuar nga Rino Nika ne 20/01/20

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 45 000,00 €

Qyteti/Fshati : shkoder

Siperfaqja : 87 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Spitalet. Apartamenti ka sipërfaqe prej 87 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV) . Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo –një ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dhomat janë të mobiluara. . Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar ????ÇMIMI:45'000 ‎€———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 17
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:05
Nr i njoftimit : 15075
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK