Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 në shitje në Xhabi...

Postuar nga Rino Nika ne 28/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 61 080,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 110 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Përbëhet nga: – dy sallone,

– dy dhoma gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë

– ka dritare duralumini

– banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura

– ka kondicioner në sallon

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt.

????ÇMIMI: 7’500’000 lekë

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 47
Vizita e fundit : 11/12 Ora 00:59
Nr i njoftimit : 14277
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK