Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 në shitje te Kryqë...

Postuar nga Rino Nika ne 26/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 66 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 120 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m². Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës.
Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Shitet i pamobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 149
Vizita e fundit : 18/03 Ora 13:49
Nr i njoftimit : 12615
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK