Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 në shitje tek Kopë...

Postuar nga Rino Nika ne 19/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 59 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 110 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– dy banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare dhe dyer duralumini

– ka banak në kuzhinë

– kondicioner në sallon

– ballkoni është i mbyllur

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret

ÇMIMI: 59’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 63
Vizita e fundit : 19/02 Ora 19:51
Nr i njoftimit : 14549
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK