Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 për shitje në Pera...

Postuar nga Rino Nika ne 05/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 39 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 86 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash.

Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– parabanjo + banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i restauruar kohët e fundit

– është i shtruar me parket

– ka kondicioner

– dritaret janë duralumini dhe të pajisura me grila

Apartamenti gëzon të gjithë dokumentacionin e duhur te pronësisë dhe dodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

????ÇMIMI: 39’000 €

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 50
Vizita e fundit : 11/12 Ora 21:54
Nr i njoftimit : 14300
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK