Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 3+1 për shitje pranë s...

Postuar nga Rino Nika ne 17/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 80 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 125 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -tre dhoma gjumi

– dy banjo

– një kuzhinë

– një korridor të bollshëm

– një ballkon

Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

Apartamenti shitet i mobiluar.

????ÇMIMI: 80’000 €

————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 54
Vizita e fundit : 18/02 Ora 07:14
Nr i njoftimit : 14543
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK