Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION: Apartament 1+1 për shitje...

Postuar nga Rino Nika ne 01/08/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 41 100,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 58 m2

Numri i dhomave : 1

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore.

Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar kohët e fundit

– salloni dhe dhoma e gjumit janë me parket

– ka instalime të reja elektrike

– banjo e kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura

– ka kondicionerë në sallon dhe dhomën e gjumit

– pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim të bollshëm

– ballkoni është i mbyllur.

Apartamentit ofrohet në shitje i arreduar.

????ÇMIMI: 5’500’000 lekë

????ÇMIMI OKAZION: 5'000'000 lekë

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 25/01 Ora 11:26
Nr i njoftimit : 14478
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK