Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet apartament 2+1.

Postuar nga Amarildo Sterkaj ne 27/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 39 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 80 m2

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Apartamenti eshte i ndodhur ne L.Rus prane Ish deges Ushtarake ne Shkoder dhe eshte i restauruar.
Per personat qe e blejne shumica e mobilumit i vjen ne dhurate.
Cmimi 4.990.000 leke te reja
Mos e humbisni kete rast.
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp
Agjensia e Sherbimeve Extra
agjensiaextra.com

Kontakto njoftuesin

Amarildo Sterkaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 137
Vizita e fundit : 16/03 Ora 13:51
Nr i njoftimit : 12622
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK