Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apartament 2+1 në shitje në Sarre...

Postuar nga Rino Nika ne 10/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 64 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Siperfaqja : 98 m2

Numri i dhomave : 2

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në katin e tretë të banimit në Sarreq, te Shtëpia e Pionierit.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 98.75 m² (përfshirë sipërfaqet e përbashkëta).
Është i shtruar plotësisht me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 161
Vizita e fundit : 19/02 Ora 04:25
Nr i njoftimit : 12720
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK