Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHITET Kabine Dushi e perdorur

Postuar nga Agim ne 22/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

SHITET Kabine dushi e perdorur me dyer me shina. Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye rinovim komplet i banjos.

Permasat:
120cm x 180cm
200cm Lartesia

Ka edhe funksion minivaske me thellesi deri 30cm.

Perfshin edhe listelat e nevojshme per montim.

Eshte e cmontuar dhe e gatshme per tu marre.

Kontakto njoftuesin

Agim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 181
Vizita e fundit : 22/09 Ora 10:35
Nr i njoftimit : 11003
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK