Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Rino Nika ne 06/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të shfrytëzohet më së miri për biznesin tuaj.
Ndodhet në katin -1 dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 61
Vizita e fundit : 16/09 Ora 12:55
Nr i njoftimit : 12506
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK