Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient Biznesi me qira pranë Kine...

Postuar nga Rino Nika ne 13/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 245,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.

Ka në përbërje një parabanjo dhe një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

????ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 47
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14376
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK