Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira

Postuar nga Rino Nika ne 11/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 650,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga. Dyqani ndodhet në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, pranë shkollës “Pashko Vasa”.

✔Cilësitë e ambientit:
- Ka dy salla me hapësira goxha të mëdha.
- Përfshin dy zyra dhe dy banjo.
- Ka sistem ngrohjeje me kaldajë me gaz.
- Mund të shndërrohet lehtësisht në holl të madh.
- Ka edhe 45 kompjutera të instaluar duke e bërë ideal për Call Center.
- Për duhanpirësit disponon edhe ambient të jashtëm.
- Është i rrethuar me vetratë xhami, grilat e së cilës janë me telekomandim.
- Zona ku ndodhet ka mjaft qarkullim dhe lëvizje.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 81
Vizita e fundit : 16/07 Ora 12:53
Nr i njoftimit : 11338
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK