Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në Parruc...

Postuar nga Rino Nika ne 29/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 670,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– Është i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– Është i rikonstruktuar.
– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

????ÇMIMI: 45’000 lekë të reja në muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 73
Vizita e fundit : 14/12 Ora 11:27
Nr i njoftimit : 14282
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK