Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në Sheshin...

Postuar nga Rino Nika ne 01/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 285,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1.

Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera

-ka sistem aspirimi dhe kondicionimi

-ka 1 banjo

Ambienti jepet me qira me të gjitha paisjet.

????ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj

——————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 51
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14284
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK