Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në Velipoj...

Postuar nga Rino Nika ne 06/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : Velipoje

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë.

Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta.

Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti.

Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo.

Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.

????ÇMIMI: 3000 €/sezoni

—————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 44
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:26
Nr i njoftimit : 14311
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK