Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në qendër...

Postuar nga Rino Nika ne 23/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 357,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës.
Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1.

Është në gjendje mjaft të mirë dhe është i shtruar me pllaka.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 48
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:24
Nr i njoftimit : 12404
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK