Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në qendër...

Postuar nga Rino Nika ne 26/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 000,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në zemër të qytetit të Shkodrës, pikërisht tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndodhet në katin e parë, me pamje nga rruga.

Me këtë vendndodhje strategjike ofron një mundësi perfekte për të zhvilluar biznesin tuaj.

Mos e humbisni!

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 51
Vizita e fundit : 16/09 Ora 02:27
Nr i njoftimit : 12428
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK