Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira në qendër...

Postuar nga Rino Nika ne 30/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 594,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 120 m² të pozicionuar në kat të parë.
Ambienti ndodhet në qendër të Shkodrës dhe përbëhet nga të gjitha pajisjet e nevojshme për një lokal me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 168
Vizita e fundit : 15/02 Ora 07:25
Nr i njoftimit : 12662
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK