Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira te Kryqëzi...

Postuar nga Rino Nika ne 02/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 396,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar me pllakë, ka një banjo, i pajisur me sistem kamerash si dhe sistem audio.
Gjithashtu ka tavan me gips dhe impiant gazi.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 157
Vizita e fundit : 17/02 Ora 09:14
Nr i njoftimit : 12666
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK