Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira te Prek Cal...

Postuar nga Rino ne 09/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 275,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje edhe një banjo.

Kontakto njoftuesin

Rino
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 57
Vizita e fundit : 20/09 Ora 22:26
Nr i njoftimit : 12518
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK