Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira te Prek Cal...

Postuar nga Rino Nika ne 16/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 397,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 170 m².

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 61
Vizita e fundit : 22/09 Ora 16:28
Nr i njoftimit : 12550
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK