Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira te Stadiumi

Postuar nga Rino Nika ne 30/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 100 m².

Ambienti ndodhet në katin -1 te rruga e gjanë, te Stadiumi.
Përbëhet nga një banjo dhe ka shkalla në rrugën kryesore.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 51
Vizita e fundit : 13/09 Ora 08:24
Nr i njoftimit : 12456
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK