Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient biznesi me qira tek ish-5 H...

Postuar nga Rino Nika ne 11/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 317,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m² dhe është i shtruar me pllaka. Ka në përbërje dy banjo të kompletuara.

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 123
Vizita e fundit : 17/02 Ora 23:19
Nr i njoftimit : 12728
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK