Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ambient zyre me qira përballë Jur...

Postuar nga Rino Nika ne 09/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 410,00 €

Qyteti/Fshati : Shkoder

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut.

Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: - janë të shtruara me pllakë

- ka vetratë xhami

- janë të pajisura me grila

- ka kondicioner.

????ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj

-----------------------------------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

????+355676666765 ose ????+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Kontakto njoftuesin

Rino Nika
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 42
Vizita e fundit : 16/10 Ora 09:55
Nr i njoftimit : 14324
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK